Ogłoszenia parafialne 26 grudnia 2016 r.

Data

26.12.2016 r.

1. W sobotę przypada ostatni dzień roku 2016. Uroczyste nabożeństwo dziękczynne za miniony rok rozpocznie się o godz. 16.30 w kościele parafialnym.  W programie tego nabożeństwa będzie: Msza św. połączona z Nieszporami, w czasie której dokonamy podsumowania kończącego się roku. Po Komunii Św. odśpiewamy dziękczynne „Te Deum" i przyjmiemy błogosławieństwo. Bardzo prosimy o udział w tym tak ważnym, a zarazem ostatnim nabożeństwie kończącego się roku. Przypominamy, że w tym dniu nie będzie Mszy św. wieczornej w sanktuarium.

2. W przyszłą niedzielę 1 stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to równocześnie Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

3. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, także z innych parafii, aby wesprzeć budowę świątyni. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać.

4. Przypominamy, że program kolędy w naszej parafii można sobie zabrać wychodząc z kościoła. Jest on dostępny także na naszej stronie internetowej.