Ogłoszenia parafialne 26 lipca 2020 r.

26.07.2020 r.

1. Od południa 1 sierpnia do północy 2 sierpnia można zyskać tzw. odpust Porcjunkuli. Można go zyskać jeden raz w roku i ofiarować za siebie albo za zmarłych na sposób wstawiennictwa. Jest to odpust zupełny udzielony za pobożne nawiedzenie jakiegokolwiek kościoła i odmówienie w tym czasie Ojcze nasz i Wierzę oraz być w stanie łaski uswięcającej przyjąć Komunię św. i pomodlić się w intencjach Ojca św.
  2. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. W tym dniu po godz. 8:00 rozpoczną się odwiedziny chorych.
  3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Dziękujemy za złożone ofiary w ostatnim czasie na potrzeby parafii. Niech Maryja za waszą dobroć wyprasza dla was potrzebne łaski. Bóg zapłać. W ich intencji będziemy modlić się w najbliższą sobotę podczas nowenny.
  5. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka. Polecamy nowy numer gościa niedzielnego, w którym możemy znaleźć artykuł o naszym odpuście szkaplerznym.
  6. Solenizantom bieżącego tygodnia życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Świętych Patronów.