Ogłoszenia parafialne 26 marca 2017 r.

27.03.2017 r.

1.  W poniedziałek zapraszamy na spotkanie na 17.30 Grupę Biblijną.

2.  Przyszła sobota jest I miesiąca, kapłani udadzą się do chorych po godz. 8.00 natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na wpólną modlitwę w intencji małżeństw i rodzin przeżywających kryzysy w relacjach. Rozpoczęcie różańcem o godz. 18.00, następnie nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej i Msza św.

3.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

4.   Również w przyszłą niedzielę po gorzkich żalach o godz. 16.30 spotkanie rady parafialnej.

5.  Przypominamy, nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątki:

- w kościele parafialnym o godz. 17.00.  oraz

o godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

a w sanktuarium o godz. 9.00.

Gorzkie  Żale w niedziele:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- a w sanktuarium o godz. 17.30.

Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

6.  Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie, także na konto, dziękujemy jednej rodzinie, która złożyła ofiarę na renowację obrazu MB Szkaplerznej. Niech Bóg wam błogosławi.

7.  3 kwietnia rozpoczynamy rekolekcje dla szkół działających na terenie naszej parafii. Szczegółowy program został podany uczniom w szkołach. Rekolekcje poprowadzi Ks. Radosław.

8.  Informujemy, że parafia 26 maja organizuje 3 dniowy wyjazd do Częstochowy, Lichenia i Niepokalanowa. Zapisy rozpoczniemy od przyszłej niedzieli.

9.  SP Nr 2 organizuje zapisy dzieci na nowy rok szkolny 2016/2017. Szkoła cieszy się dobrą opinią, dlatego prosimy o zapoznanie się z jej ofertą.

10.Tradycją naszej parafii jest coroczne organizowanie przez nasze parafianki zbiórki na wystrój Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Dziękujmy że również w tym roku podjęły się tej inicjatywy. Prosimy o miłe ich przyjęcie i zrozumienie wszak jest to nasza wspólna sprawa,  za którą każdy kto jest parafianinem powinien czuć się odpowiedzialny.

11.Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej oraz baranków wielkanocnych, paschalików, kartek świątecznych i ręcznie  robionych pisanek.

12.W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Maria Niezgoda. Polećmy jej dusze Bogu. Dobry Jezu…