Ogłoszenia parafialne 27 grudnia 2015 r.

Data

27.12.2015 r.

  1. W czwartek ostatni dzień roku 2015. Uroczyste nabożeństwo dziękczynne za miniony rok rozpocznie się o godz. 16.30 w kościele parafialnym. W programie tego nabożeństwa będzie: Msza św. połączona z Nieszporami, w czasie której dokonamy podsumowania kończącego się roku. Po Komunii Św. odśpiewamy dziękczynne „Te Deum" i przyjmiemy błogosławieństwo. Bardzo prosimy o udział w tym tak ważnym, a zarazem ostatnim nabożeństwie kończącego się roku. Przypominamy, że w tym dniu nie będzie Mszy św. wieczornej w sanktuarium.
  2. W Nowy Rok - l stycznia obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to równocześnie Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. w tym dniu tak jak w każdą niedzielę.
  3. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, także z innych parafii, aby wesprzeć budowę świątyni. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać.
  4. Wpatrując się w postacie Św. Rodziny módlmy się za wszystkie rodziny świata, za rodziny naszej wspólnoty parafialnej, za rodzinę, z której wyszliśmy i za rodzinę, którą tworzymy. Nie zapominajmy też o rodzinach rozbitych, skłóconych i podzielonych. Pod twoją obronę...