Ogłoszenia parafialne 27 października 2019 r.

26.10.2019 r.

1. W poniedziałek na 17.30 zapraszamy grupę biblijną.
  2. W środę do kościoła parafialnego na 16.30 zapraszamy DSM. Zbiórka przy zakrystii, a następnie wspólne zejście do salki z siostrą Kasią.
  3. W czwartek zakończenie nabożeństw różańcowych. Zachęcamy do tej modlitwy zwłaszcza tych, którzy nie mieli na nią czasu.
  4. W piątek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. w naszej parafii przed południem tak jak w niedzielę, natomiast popołudniu będą tylko dwie Msze św. –o godz. 14:00, na Starym Cmentarzu połączona z procesją i modlitwami za zmarłymi oraz w sanktuarium o godzinie 16:00.
  5. W I sobotę przypada Dzień Zaduszny. Msze św. będą w następującym porządku: w sanktuarium o godz. 6.30 /transmisja radiowa/, 7.30 i 18.30, a w kościele parafialnym o godz. 7.00, 16.00 i 17.30.
  6. W I sobotę po godz. 8.30 księża udadzą się do chorych. Wieczorem natomiast zapraszamy na godz. 18.00 do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej i modlitwę ofiarowaną w intencji wszystkich zmarłych z naszych rodzin.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Prosimy, aby spowiedzi przed uroczystością Wszystkich Świętych nie odkładać na piątek. Spowiadać będziemy od poniedziałku do czwartkupodczas Mszy św.
    i różańca.
  9. Nadal można składać kartki wypominkowe. Wypełnione kartki składamy w zakrystii, kancelarii lub na tacę w kościele z dopiskiem wypominki.
  10. Informujemy, że w listopadzie próby scholi będą wyjątkowo w II i IV sobotę o godzinie 9.30 w kościele parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
  11. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Bóg zapłać.