Ogłoszenia parafialne 27 sierpnia 2017 r.

28.08.2017 r.

1.  W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca września. W I piątek miesiąca spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 8:00 i od 18:30, a w kościele parafialnym od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Na I piątek zapraszamy do spowiedzi dzieci i młodzież, aby z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny. Prosimy rodziców i dziadków, aby tego dopilnowali.

2.  W I sobotę po godz. 8.00 księża udadzą się do chorych. Natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej , którą ofiarujemy w int. rodzin.

3.  W przyszłą sobotę na godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie dzieci ze scholi wraz z rodzicami.

4.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

5.  Już dziś informujemy, że w poniedziałek 4 września o godzinie 8:00 Mszą świętą w kościele parafialnym rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami oraz nauczycieli.

6.  Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto na potrzeby parafii. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca. Wszystkich polecamy Bożej Opatrzności i Matczynemu wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego. Bóg zapłać także za dzisiejsze ofiary do puszek dla poszkodowanych w ostatnich wichurach na północy Polski.

7.  Pragniemy powitać w naszej wspólnocie Ks. Andrzeja Sobola, który przybył pracować do naszej parafii. Życzymy wielu łask Bożych, wstawiennictwa Maryi - Matki kapłanów i ludzkiej życzliwości w pracy jaką podejmie w naszej parafii sprawując sakramenty święte i prowadząc szereg grup duszpasterskich. Szczęść Boże.

8.  W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp.Joanna Królikowska. Polećmy Bogu jej nieśmiertelną duszę. Dobry Jezu…