Ogłoszenia parafialne 28 lutego 2016 r

28.02.2016 r.

1. W poniedziałek do sanktuarium zapraszamy Odnowę w Duchu św.
  2. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:
    - w kościele parafialnym w o godz. 17.00. oraz
    - o godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę
    - a w sanktuarium o godz. 9.00.
    a Gorzkie Żale w niedzielę:
    - w kościele parafialnym o godz. 16.30,
    - a w sanktuarium o godz. 17.30. Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek I sobota miesiąca marca. W I czwartek na wieczornych nabożeństwach będziemy modlić się w intencji powołań.
  4. W I piątek miesiąca spowiedź w kościele parafialnym od 16.30, a w sanktuarium od 6.00 do 8.00 i od 18.30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
  5. Młodzież gimnazjalną klas I, II i III wraz z rodzicami zapraszamy w najbliższy piątek do parafialnego kościoła na godz. 19.30.
  6. W sobotę 5 marca od godziny 8.00 księża udadzą się do chorych. Natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej przed jej cudownym obliczem.
  7. 5 marca organizowany jest wyjazd do Nowego Sącza na diecezjalne spotkanie grup św. O. Pio. Zainteresowanych prosimy, aby zapisywali się na wyjazd do środy włącznie. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych
  9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii, aby wesprzeć prace wykonywane w naszych świątyniach. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych i paschalików. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas.
  11. Szkoła Podstawowa Nr.2 ogłasza nabór do klas pierwszych i zaprasza w dniu 1 marca od godz. 15.30 na dni otwarte szkoły. Szkoła Podstawowa Nr. 2 ogłasza nabór do klasy pierwszej na rok szkolny 2016’ 2017. Podobny nabór ogłasza Zespół Szkół Katolickich im. bł. Karoliny Kózki w Tarnowie oraz przedszkole Nr 27. Szczegółowe informacje znajdują się w sekretariatach i stronach internetowych.
  12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Kazimierz Rzepka i Halina Łazarczyk polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie...