Ogłoszenia parafialne 28 lutego 2021 r.

Data

27.02.2021 r.

  1. W I czwartek Msza św. o 17.30 i adoracja z prośbą o nowe powołania kapłańskie i zakonne, a po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów. Zapraszamy także nowych kandydatów chętnych do bycia ministrantami.
  2. W I piątek miesiąca uczcimy NSPJ. W tym dniu na godz. 19.30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami.
  3. Okazja do spowiedzi przed I piątkiem dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży przez cały tydzień pół godziny przed każdą Mszą św.
  4. W I sobotę po godzinie 8.00 kapłani udadzą się do chorych, a wieczorem na godz. 18.30 zapraszamy do sanktuarium na nowennę, różaniec i Mszę św.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w każdy piątek: - w sanktuarium o godz. 9.00. 

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz

- godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

-Gorzkie  Żale w każdą niedzielę:- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

  1. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych i paschalików. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na diecezjalną Caritas oraz dla potrzebujących z naszej parafii. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że z funduszów parafialnej Caritas obecnie korzysta regularnie 11 rodzin będących w trudnej sytuacji.
  2. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na potrzeby parafii oraz za dzisiejsze ofiary na potrzeby misji. Bóg zapłać.
  3. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich naszemu Księdzu Radosławowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi oraz św. patronów. Wszystkich, którzy obchodzą swoje imieniny lub urodziny polećmy w modlitwie:

      Najmilsza Panno Maryjo, Pośredniczko rodzaju ludzkiego i Królowo Apostołów! Racz miłosierne Twoje oczy zwrócić na nas, abyśmy przy pomocy Wszechmogącego Boga, przez ofiary, dzieła i modlitwy spełniali uczynki miłosierne w ciągu całego życia doczesnego i tak wykonywali przykazanie miłości Syna Twego, dla rozszerzenia chwały, Bożej po całym świecie i dla zbawienia wszystkich dusz, byśmy w chwili naszej śmierci zostali przyjęci w niebie do błogosławionego grona Apostołów świętych i zażywali chwały apostolstwa Pana naszego Jezusa Chrystusa po wszystkie wieki. Amen. Pod Twoją obronę…