Ogłoszenia parafialne 28 października 2018 r.

Data

27.10.2018 r.

  1. W środę zakończenie nabożeństw różańcowych.
  2. W czwartek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. w naszej parafii przed południem tak jak w niedzielę, natomiast popołudniu, będą tylko dwie Msze św. O godz. 14:00, na Starym Cmentarzu połączona z procesją i modlitwami za zmarłymi oraz w sanktuarium o godzinie 16:15. 
  3. W I piątek przypada Dzień Zaduszny. Msze św. będą w następującym porządku: w sanktuarium o godz. 6.00; 7.30; i 18.30, a w kościele parafialnym o godz. 7.00; 16.00 i 17.30.
  4. W I sobotę po godz. 8:00 księża udadzą się do chorych. Wieczorem natomiast zapraszamy na godz. 18.00 do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej ofiarowaną w intencji rodzin i V Synodu naszej diecezji.
  5. W przyszłąniedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Można nadal składać kartki wypominkowe. Wypełnione kartki składamy w zakrystii, kancelarii lub na tacę w kościele z dopiskiem wypominki.
  7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem.