Ogłoszenia parafialne 29 kwietnia 2018 r.

28.04.2018 r.

1. Jutro zapraszamy do sanktuarium Odnowę w Duchu Św.

2. W czwartek 3 maja przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu będą tak jak w każdą niedzielę.

3. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca.

4. W I piątek miesiąca spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 8:00 i od 18:30, a w kościele parafialnym od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.

5. W I piątek zapraszamy uczniów kl. 6 SP, kl. 7 SP. oraz kl. II i III gimnazjum.

6. W I sobotę miesiąca po godzinie 8:00 księża udadzą się do chorych, natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej podczas której będziemy polecać sprawy naszych rodzin parafii.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

8. Od jutra na nabożeństwa majowe w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy kościele parafialnym.

10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła.

11.W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszły do wieczności śp. Janina Kołaczyk i Janina Dzikowska. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…