Ogłoszenia parafialne 29 listopada 2015 r.

Data

29.11.2015 r.

 1. W poniedziałek 30 listopada w sanktuarium spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 2. Od wtorku 1 grudnia Panowie Kościelni będą roznosić do naszych domów opłatki na wigilijny stół, pobłogosławione przez kapłana. Ofiary składane im przy tej okazji są jedną z form zapłaty i wdzięczności za ich pracę w naszych świątyniach. Jednocześnie informujemy, że nikt inny nie reprezentuje naszej parafii pod tym względem.
 3. W czwartek 3 grudnia na godz. 16.30 do kościoła parafialnego na kolejne spotkanie kolędników misyjnych, zapraszam zainteresowane dzieci i młodzież wraz z rodzicami.  
 4. W ramach comiesięcznych spotkań formacyjnych młodzież gimnazjalną zapraszamy do  kościoła na godz. 17:30; w najbliższy czwartek klasy I i II,  a w piątek klasy III.
 5. W I piątek miesiąca spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 9:00 i od 18:30, a w kościele parafialnym od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
 6. W sobotę 5 grudnia od godziny 8:00 księża udadzą się do chorych, a wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę.
 7. Wraz z pierwszą niedzielą adwentu, rozpoczynamy nowy rok kościelny i duszpasterski.  Roraty w dni powszednie w sanktuarium o 6:00, natomiast w  kościele parafialnym o 17:30. Na roraty do kościoła parafialnego zapraszamy dzieci podczas których będą specjalne kazania dla nich.
 8. Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca nastąpi wtedy zmiana tajemnic różańcowych. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na fundusz pomocy kościołowi na wschodzie.
 9. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci ze świetlicy, scholi parafialnej oraz LSO na Mszę św. o godzinie 12:00, po niej na spotkanie ze św. Mikołajem. Równocześnie informujemy, że rodzice którzy pragnęliby  nawiązać kontakt ze św. Mikołajem proszeni są o podejście do zakrystii w celu omówienia szczegółów.
 10. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim. Bóg zapłać także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu wykonywali prace przy kościele. Wszystkich pragniemy polecać w modlitwie podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej łaskami słynącym obrazem.
 11. Zachęcamy do nabycia Gość Niedzielny, Niedziela i nowy numer Małego Gościa. Polecamy także piękne kalendarze misyjne, które rozprowadza młodzież. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na szkołę dla dzieci głuchoniemych w Kamerunie.