Ogłoszenia parafialne 29 listopada 2020 r.

Data

28.11.2020 r.

 1. Od jutra zapraszamy w dni powszednie na roraty:

-w sanktuarium o godz. 6:30,
-w kościele parafialnym o godz. 17:30
.

 1. W I czwartek o 16.30 w salce dolnego kościoła spotkanie DSM z siostrą Kasią.
 2. W I Piątek zapraszamy na Mszę św. o 17.30 ministrantów i lektorów, a po niej na spotkanie z Ks. Zbigniewem. Obecność obowiązkowa.
 3. Również w I piątek zapraszamy na Mszę o godz. 17.30 kandydatów do bierzmowania.
 4. Spowiedź z racji I piątku codziennie w dni powszednie półgodziny przed każdą Mszą św. z wiadomych powodów prosimy, by nie odkładać spowiedzi na piątek. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
 5. W I sobotę po godz. 8. 00 kapłani udadzą się do chorych, a wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 7. Informujemy, że  8 grudnia. o godz. 16:00, będzie kolejne spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Św., w czasie którego zostaną poświęcone medaliki komunijne. Rodzice zadbają, aby każde dziecko miało swój medalik komunijny.
 8. Zachęcamy do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Pozyskane środki  przeznaczone zostaną na organizowanie pomocy dla rodzin w potrzebie.
 9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim. Niech Bóg wam błogosławi za waszą dobroć serca. Bóg zapłać.
 10. W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności śp. Mieczysław Cetera i Marek Gibes. Polećmy Bogu jej nieśmiertelną duszę. Dobry Jezu…