Ogłoszenia parafialne 29 maja 2016 r

06.06.2016 r.

1. Trwa oktawa Bożego Ciała zapraszamy codziennie o godz. 17.30 do kościoła parafialnego na Mszę św. połączoną z procesją.
  2. Jutro zapraszamy do sanktuarium Odnowę w Duchu Św.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  4. W czwartek o godz. 17.30 Msza św. na zakończenie oktawy, w tym dniu zostaną poświęcone zioła i kwiaty oraz udzielimy błogosławieństwa dzieciom.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msze św. w kościele parafialnym o godz. 17.30, a w sanktuarium o godz. 6.00, 7.00 7.30 i 18.30. Spowiedź w tym dniu w sanktuarium od 6.00 do 9.00 i od 18.30, a w kościele parafialnym od 16.30.
  6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. tak jak w dni powszednie, szczególnie jednak zapraszamy do sanktuarium na wieczorną Eucharystię, połączoną z nowenną do Matki Bożej Szkaplerznej.
  7. W sobotę od godz. 8.00 kapłani udadzą się do chorych.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
    11 czerwca w Krakowie Łagiewnikach organizowany jest kolejne ogólnopolskie całonocne czuwanie grup św. Ojca Pio. Zainteresowanych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii. Koszt 20 zł.
  9. Parafialny oddział Caritas zaprasza w najbliższy wtorek w godzinach 14.00 – 16.00 po odbiór paczek oraz kapusty.
  10. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za hojność waszych serc. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej.
  11. Drodzy moi. Przeżyliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Pora więc wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy pomogli nam w przeżyciu tych wspaniałych duchowych chwil. Dziękujemy kapłanom, siostrom zakonnym, panu organiście, całej Służbie Liturgicznej Ołtarza i DSM. Dziękujemy policji, wszystkim pracownikom kościelnym za każdą pracę wykonaną w kościele i na zewnątrz, za piękny wystrój naszej świątyni. Dziękujemy wszystkim budującym ołtarze na Boże Ciało, grupom duszpasterskim i wam – drodzy bracia i siostry – za liczny udział i dar wspólnej modlitwy. Niech Bóg wam wszystkim błogosławi.