Ogłoszenia parafialne 29 października 2017 r.

Data

30.10.2017 r.

1.  We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych.

2.  W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. w naszej parafii przed południem tak jak w niedzielę , natomiast popołudniu, będą dwie Msze św. O godz. 14:00, na Starym Cmentarzu połączona z procesją i modlitwami za zmarłymi i w sanktuarium o godzinie  16:15.  Z tej racji nie będzie zatem Mszy św. wieczornych.

3.  W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św. będą w następującym porządku: 
w sanktuarium o godz. 6.00; 7.30; i 18.30, 
a w kościele parafialnym o godz. 7.00; 16.00 i 17.30.  

4.  W I piątek 3 listopada spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 8:00 i 18:30, a w kościele parafialnym od 16:30. Uczcimy w tym dniu NSPJ.

5.  W I sobotę 4 listopada od godziny 8:00 księża udadzą się do chorych. Wieczorem natomiast zapraszamy o godz. 18.00 do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej ofiarowaną w intencji rodzin.

6.  W przyszłą  niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

7.  Można nadal składać kartki wypominkowe. Wypełnione kartki składamy w zakrystii, kancelarii lub na tacę w kościele z dopiskiem wypominki.

8.  Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię i upiększanie świątyń. Niech Bóg wam błogosławi. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej przed Jej cudownym obliczem.

9.  Dziękuję serdecznie O. Anzelmowi za pełne treści i bardzo trafiające do serc nauki misyjne, oraz za sposób ich przekazywania, tak dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Myślę, że pozostaną na długo w naszej pamięci i zaowocują świętością życia.

 

Dziękuję moim kapłanom, całej LSO. Dziękuję wszystkim pracownikom kościelnym za każdą pracę wykonaną w kościele, by móc godnie przeżyć czas misji św. Było tego bardzo wiele. Bardzo dziękuję dzieciom, młodzieży, osobom z grup duszpasterskich, za pomoc w zorganizowaniu procesji różańcowej. Dziękuję za liczny udział w poszczególnych nabożeństwach misji św. jak również w procesji