Ogłoszenia parafialne 3 grudnia 2017 r.

Data

03.12.2017 r.

 1. Od poniedziałku Panowie Kościelni będą roznosić do naszych domów opłatki na wigilijny stół, pobłogosławione przez kapłana. Ofiary składane im przy tej okazji są jedną z form zapłaty i wdzięczności za ich pracę w naszych świątyniach. Jednocześnie informujemy, że nikt inny nie reprezentuje naszej parafii pod tym względem.
 2. Jutro w sanktuarium spotkanie Odnowy w Duchu św.
 3. We wtorek po Mszy św. o 17.30 próba chóru
 4. W czwartek o godz. 00 w kościele parafialnym swoje spotkanie formacyjne mają uczniowie kl. 6.
 5. W piątek - 8 grudnia dla każdego katolika ważne święto Maryjne, z racji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy do kościoła na godz. 17:30 wszystkie dzieci klas III. Będzie to kolejne spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Św., w czasie którego zostaną poświęcone medaliki komunijne. Rodzice zadbają, aby każde dziecko miało swój medalik komunijny. Przypominamy, że Msze św. w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny będą:
  • w sanktuarium o godz. 6:00, 7:30, i 18:30,                                 
  • w kościele parafialnym o godz. 7:00, 16:00, i 17:30
 1. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 9:00 zapraszamy SRK a po niej na spotkanie. Zachęcamy gorąco, aby do wspólnoty dołączyły nowe rodziny.
 2. Również w niedzielę zapraszamy dzieci ze scholi parafialnej oraz LSO na Mszę św. o godzinie 12:00, po niej na spotkanie ze św. Mikołajem. Równocześnie informujemy, że rodzice, którzy pragnęliby nawiązać kontakt ze św. Mikołajem proszeni są o podejście do zakrystii w celu omówienia szczegółów.
 3. W tym tygodniu zapraszamy na roraty w sanktuarium o 6:00, w kościele parafialnym o 17:30. Przed roratami zapraszamy do wspólnego śpiewania godzinek ku czci NMP.
 4. Zachęcamy do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, a także pięknie zdobionych wykonywanych przez nasze Panie z Caritas bombek choinkowych. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na organizowanie pomocy dla rodzin w trudnej sytuacji bytowej.
 5. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Bóg zapłać. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca niedzieli inwestycyjnej, aby móc spłacić kolejną ratę za wykonanie chodnika. Dziękujemy za zrozumienie sprawy.