Ogłoszenia parafialne 3 kwietnia 2022 r.

Data

03.04.2022 r.

  1. We wtorek 5 kwietnia Msza św. odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 18.00 i zostanie połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania.
  2. W czwartek na Mszę św. o 17.30 zapraszamy LSO, a po niej na spotkanie.
  3. Również w czwartek zapraszamy na godz. 18.00 psałterzystów i scholę młodzieżową na próbę.
  4. W najbliższą sobotę w kościele parafialnym odbędzie się spowiedź święta. Rozpoczniemy ją o godz. 15.00. Zachęcamy do korzystania z sakramentu, aby dzięki niemu z łaską uświęcającą móc przeżyć Wielki Tydzień i Święta Zmartwychwstania Pańskiego.
  5. Za tydzień niedziela Palmowa. Na Mszy św. o godz. 12.00 uroczysta procesja z poświęceniem palm, a po jej zakończeniu konkurs na najpiękniejszą palmę.
  6. Ponawiamy także zaproszenie do wspólnej modlitwy na nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątki w sanktuarium o godz. 9.00, a o godz.17.00 i godz. 19.00 w kościele parafialnym, Gorzkie żale w niedziele w kościele parafialnym o godz. 16.00.
  7. W tym roku prosimy o pomoc w przygotowaniu dekoracji ciemnicy i grobu Pańskiego czcigodne Siostry Służebniczki wraz z DSM. Przy tej okazji informujemy, że dzisiaj i za tydzień na Gorzkich Żalach odbędzie się zbiórka do puszek na dekorację i wystrój Triduum Sacrum i zbliżających się Świąt Wielkiejnocy.
  8. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Dziękujemy także wszystkim panom, którzy tak licznie przyszli w ostatni czwartek i pomogli w przenoszeniu na chór ciężkich elementów organowych. Bóg zapłać. Niech Bóg wynagrodzi wszystkim potrzebnymi łaskami o co modlimy się w każdą sobotę w sanktuarium o godz. 18.30 podczas nabożeństwa szkaplerznego i Mszy św. na które serdecznie zapraszamy.
  9. Przez wstawiennictwo Matki Bożej módlmy się o dobre przeżycie spowiedzi świętej parafialnej, za chorych, cierpiących i wszystkich ludzi dobrej woli, a także o pokój na Ukrainie oraz nawrócenie Rosji. Pod Twoją obronę…