Ogłoszenia parafialne 3 stycznia 2016 r.

Data

04.01.2016 r.

1. Jutro w godzinach od 12.00-13.00 oraz od 17.00-18.00 członkowie Caritas zapraszają potrzebujących do świetlicy na burku, po odbiór paczek, natomiast po Mszy św. wieczornej w sanktuarium spotkanie Odnowy w Duchu Św.
2. We środę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. tak jak w każdą niedzielę. W tym dniu także na godz. 12.00 zapraszamy na Mszę św. dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z rodzicami. Bezpośrednio po tej Mszy św. rozpocznie się kolędowanie z udziałem chóru dziecięcego.
3. Również we środę na godz. 18.30 do sanktuarium zapraszamy młodzież gimnazjalną na spotkanie.
4. 6 stycznia przed kościołem młodzież z V Liceum z Tarnowa będzie oferować kadzidło i kredę, które tradycyjnie poświęcimy w uroczystość Trzech Króli. Ofiary składane przy tej okazji zostaną w całości przeznaczone na leczenie ucznia tego liceum. Sebastian choruje od 2 lat na nowotwór; pod koniec stycznia ma zostać zoperowany w klinice w Wiedniu. Wysokie koszty operacji, znacznie przekraczają możliwości finansowe rodziny. Z góry serdecznie dziękujemy za hojne serce i pomoc.
5. W niedzielę 10 stycznia po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie opłatkowe SRK.
6. Informujemy, że w sobotę 16 stycznia w godzinach od 13.00 do 16.30 organizowany będzie turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Odbędzie się on w sali dolnego kościoła. Zapisy można dokonywać już od dziś w zakrystii lub kancelarii.
7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, a także przy okazji kolędy. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli.
8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności Elżbieta Błach. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu ...