Ogłoszenia parafialne 3 stycznia 2021 r.

02.01.2021 r.

1. W środę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. w tym dniu tak jak w każdą niedzielę. W Mszach św. o 9.00 i 12.00 udział będą brali kolędnicy misyjni.
  2. Przypominamy, że w Trzech Króli rozpoczynamy, także nabożeństwa kolędowe na Mszach św. godz. 9.00 i 17.30, a następnie w kolejne niedziele. Z okazji tegorocznej kolędy prosimy, aby w wyznaczonym dniu każda z rodzin przyniosła do kościoła wodę do poświęcenia. Program z wyznaczonymi rejonami zaproszonymi na wyznaczone terminy jest dostępny na naszej stronie internetowej oraz  do zabrania przy wyjściu z kościoła.
  3. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Władysław Marsy, Izabela Łącka, Halina Duchnik. Polećmy ich dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…