Ogłoszenia parafialne 3 września 2023 r.

02.09.2023 r.

1. W poniedziałek na 17.30 zapraszamy grupę biblij na pierwszą powakacyjną Eucharystię, a po niej na spotkanie.
2. We wtorek zapraszamy na 18.00 do kościoła parafialnego osoby śpiewające psalmy na spotkanie organizacyjne.
3. W I czwartek na 17.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się w tym roku do I Komunii św. wraz z rodzicami.
4. Również w czwartek na 17.30 zapraszamy ministrantów i lektorów, a po Mszy św. na spotkanie organizacyjne.
5. W piątek przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia NMPównej patronki naszej diecezji. W parafii katedralnej w Tarnowie 8 września rozpocznie się Tydzień Maryjny. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej katedry.
6. Również w ten piątek zapraszamy na godz. 18.00 zapraszamy grupę apostolską młodzieży na spotkanie organizacyjne.Zapraszamy także na to spotkanie nowe osoby chętne do współpracy.
7. W sobotę zapraszamy dzieci ze scholi dziecięcej na spotkanie i próbę śpiewu. Zapraszamy na to spotkanie także nowych chętnych.
8. Za tydzień zapraszamy na godz. 9.00 młodzież przygotowującą się do bierzmowania na Mszę św., a po niej na spotkanie, na którym kandydaci otrzymają deklaracje.
9. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie i prosimy o wsparcie za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca - niedzieli inwestycyjnej.
10. W naszej wspólnocie parafialnej pragniemy powitać Ks. Krzysztofa oraz siostrę Renatę. Życzymy im wielu łask Bożych, wstawiennictwa Maryi i ludzkiej życzliwości w pracy jaką podejmują w naszej parafii.
11. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Jan Ligęza. Polećmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu