Ogłoszenia parafialne 30 kwietnia 2017 r.

30.04.2017 r.

1.  Jutro zapraszamy do sanktuarium Odnowę w Duchu Św.

2.  W środę 3 maja przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu będą tak jak w każdą niedzielę.

3.  W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
W I czwartek będziemy modlić się o powołania, a na 17.30 zapraszamy kl. I i II gimnazjum.

4.  W I piątek miesiąca spowiedź w sanktuarium od 6:00 do 8:00 i od 18:30, a w kościele parafialnym od 16:30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa

5.  W I sobotę miesiąca po godzinie 8:00 księża udadzą się do chorych, natomiast wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej podczas której będziemy polecać sprawy naszych rodzin parafii oraz zbliżającą się koronację figury MB Fatimskiej w Tarnowie.

6.  W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Przyszła niedziela ropoczyna tydzień modlitw o powołania. Składka z tego dnia przeznaczona zostanie na WSD w Tarnowie.

7.  Zapraszamy na nabożeństwa majowe w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

8.  Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy kościele parafialnym.

9.  Informujemy, że bierzmowanie naszej młodzieży z III kl. gimnazjum odbędzie się 11 maja w kościele XX. Misjonarzy o godz. 15.30. Uroczystość tą poprzedzi triduum przygotowujące duchowo do przyjęcia tego sakramentu. Będzie ono 8, 9 i 10 maja w kościele parafialnym i rozpoczynać będzie się od nabożeństwa majowego.