Ogłoszenia parafialne 30 sierpnia 2020 r.

Data

29.08.2020 r.

 1. W tym roku ze względu na epidemię Msze św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będą w następującym porządku:
  - SP 2 31 sierpnia o 17.30,
  - SP przy ul. Gumniskiej 1 września o 8.00,
  -Zespół Szkół przy ul. Błotnej 1 września o 9.30.

  Zespół Szkół Ogrodniczych oraz Liceum u Konarskiego wg porządku ustalonego z Dyrekcjami i Katechetami.
 2. Prosimy wszystkich o modlitwę za tych którzy rozpoczynają nowy rok szkolny o Boże błogosławieństwo w nauce oraz ustanie pandemii.
 3. W I czwartek na godz. 17:30  zapraszamy dzieci wraz z rodzicami przygotowującymi się do wrześniowej I Spowiedzi i Komunii św.
 4. W I piątek uczcimy NSPJ. Prosimy, aby korzystać ze spowiedzi św. w ciągu całego tygodnia i nie odkładać jej dopiero na I piątek. Spowiadamy codziennie przed Mszami św.
 5. W I sobotę po godz. 8. 00 kapłani udadzą się do chorych. Ponieważ  chorych przybywa prosimy, aby na nowo zgłosić chorych, których kapłani mają odwiedzać co miesiąc z sakramentami św., oraz tych do których w niedziele mają przychodzić z Komunią św. Szafarze Komunii św. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii do najbliższego piątku włącznie.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
 7. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca. Bóg zapłać za zrozumienie.
 8. Przypominamy, że I Komunia św. ma się odbyć 13 września o godz. 12.00. W związku z tym informujemy, że będzie w tym dniu dodatkowa Msza św. w kościele parafialnym o godzinie 10.00. Prosimy, aby wziąć to pod uwagę.