Ogłoszenia parafialne 30 stycznia 2022 r.

30.01.2022 r.

1. W środę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w sanktuarium o godz. 6.30, 7.30 i 18.30, a w kościele parafialnym o godz. 16.00 i 17.30. Prosimy, aby zabrać ze sobą świece gromniczne. Składka z tego dnia przeznaczona zostanie na zakony klauzurowe. W tym dniu kończymy w polskiej tradycji śpiew kolęd, dlatego na 17.15 zapraszamy na wspólne kolędowanie ze scholą młodzieżową przy żłóbku.
  2. Również 2 lutego na godz. 17.30 zapraszamy dzieci I komunijne wraz z rodzicami.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  4. W I czwartek po Mszy św. o 17.30 spotkanie ministrantów i lektorów.
  5. W czwartek będzie błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.
  6. W I piątek zapraszamy kandydatów do bierzmowania na godz. 17.30. Po zakończeniu prosimy młodzież o pomoc w posprzątaniu kościoła parafialnego.
  7. Spowiedź z racji I piątku codziennie w dni powszednie półgodziny przed każdą Mszą św. Z wiadomych powodów prosimy, by nie odkładać spowiedzi na piątek.
  8. W I sobotę po godz. 8.00 kapłani udadzą się do chorych, natomiast wieczorem o godz. 18.30 zapraszamy do sanktuarium na nabożeństwo Szkaplerzne i Mszę św. z możliwością przyjęcia szkaplerza św.
  9. W sobotę będzie błogosławieństwo chleba, wody i soli ku św. Agaty.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  11. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej w każdą sobotę.
  12. W ostatnim czasie z naszej rodziny parafialnej odeszła do wieczności śp. Janina Kłosińska. Polećmy Bogu jej nieśmiertelną duszę. Dobry Jezu…

Wysłane z aplikacji Poczta dla systemu Windows