Ogłoszenia parafialne 31 maja 2020 r.

Data

31.05.2020 r.

 1. Komunikat Ks. Biskupa:
 2. W związku z przywróceniem przez rząd możliwości uczestnictwa bez limitu w nabożeństwach, informujemy, że w kościele parafialnym nie będzie od przyszłej niedzieli Mszy św. dodatkowej o godz. 10.00, natomiast w Sanktuarium „ Na Burku” powracamy do Mszy św. o 18.30. Prosimy o przekazanie znajomym tej ważnej informacji.
 3. Przy tej okazji przypominamy, że wewnątrz kościała nadal obowiązują maseczki
  i zachowywanie właściwej odległości.
 4. Przez najbliższy tydzień w kościele parafialnym w dni powszednie o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św.
 5. Od jutra nabożeństwo czerwcowe codziennie o 17.15 w kościele parafialnym.
 6. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła Msze św. tak jak w dni powszednie. Na Mszę św. o 17.30 w sposób szczególny zapraszamy Odnowę w Duchu Św.
 7. W środę zapraszamy do kościoła parafialnego na 16.30 DSM.
 8. W czwartek o 18.00 w kościele parafialnym spotkanie ministrantów i lektorów .
 9. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek I piątek i I sobotę miesiąca.
 10. W I piątek dzień pokutny w naszej parafii. Ci którzy nie skorzystali jeszcze ze spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej przypominamy, aby dopełnili tego obowiązku. W tym dniu spowiadać będziemy w Sanktuarium od 6.00 do 8.30, a w kościele parafialnym od godz. 15.00 do 17.30.

11.W I sobotę po godz. 8.00 kapłani udadzą się do chorych, a wieczorem na g. 18.30 zapraszamy wszystkich do sanktuarium na nowennę do MB Szkaplerznej ofiarowaną w int. rodzin. Po nowennie spotkanie Bractwa Szkaplerznego.

12.Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.

 1. W naszej parafii przeżywamy dzisiaj wyjątkową uroczystość. Pragniemy podzielić się radością, iż Państwo Zofia i Roman Stańczykowie obchodzą swoją 70 rocznicę ślubu. Biorąc udział w ich święcie módlmy się o potrzebne łaski dla nich oraz prośmy by byli dla innych małżonków naszej parafii wzorem do naśladowania w wierności małżeńskiej. Módlmy się także za naszego Ks. Profesora Michała o łaskę zdrowia. Pod Twoją obronę…