Ogłoszenia parafialne 31 marca 2019 r.

30.03.2019 r.

1. W najbliższą środę po Mszy św. nowennowej w kościele prafialnym spotkanie AK.
  2. W tym tygodniu w I czwartek na Mszy św. o 17.30 będziemy modlić się w intencji świętych powołań kapłańskich w naszej diecezji.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź będzie na każdej Mszy św. w obu kościołach.
  4. W piątek po Mszy św. o 17.30 spotkanie Rady Parafialnej.
  5. W I sobotę po godzinie 8.00 księża udadzą się do chorych, a wieczorem zapraszamy do sanktuarium na nowennę i Mszę św. w int. odnowienia duchowego rodzin.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:

- w sanktuarium o godz. 9.00.

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00.  oraz
  o godz. 19.30, dla młodzieży/ szczególnie zapraszamy młodzież z kl. 7 i 8 SP 3 Gimnazjium / i tych którzy kończą później pracę

Gorzkie  Żale w niedzielę:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- w sanktuarium o godz. 18.15.

Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła, a także do nabywania baranków wielkanocnych, paschalików Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas oraz paczki dla potrzebujących.
  2. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.
  3. W ostatnim czasie odeszła do wieczności Zofia Łuszcz. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…