Ogłoszenia parafialne 31 stycznia 2016 r.

02.02.2016 r.

1. We wtorek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu w kościele parafialnym o godz. 7.30, 16.00 i 17.30 a w sanktuarium o 6.00, 7.00 i 18.30. Na każdej Mszy św. poświecenie gromnic. Składka z tego dnia przeznaczona zostanie na zakony klauzurowe. O godz. 17.30 swoje kolejne spotkanie formacyjne mają dzieci klas II wraz z rodzicami. Serdecznie zapraszamy. Po Mszach św. wieczornych zapraszamy młodzież do pomocy przy porządkowaniu i rozbieraniu choinek oraz szopki.
  2. W środę 3 lutego przypada wspomnienie św. Błażeja, w tym dniu po każdej Mszy św. nastąpi obrzęd błogosławieństwa gardła.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek miesiąca lutego.
  4. W I czwartek na wieczornych nabożeństwach będziemy modlić się w intencji powołań.
  5. W ramach comiesięcznych spotkań formacyjnych młodzież gimnazjalną zapraszamy do parafialnego kościoła na godz. 17.30; w najbliższy czwartek klasy I i II, a w piątek klasy III.
  6. W I piątek miesiąca spowiedź w kościele parafialnym od 16.30, a w sanktuarium od 6.00 do 9.00 i od 18.30. W tym dniu uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
  7. W sobotę 6 lutego od godziny 8.00 księża udadzą się do chorych. Natomiast wieczorem zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  9. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię i budowę świątyni. Niech Bóg wam błogosławi.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej jest ona do nabycia przy wyjściu z kościoła.