Ogłoszenia parafialne 4 czerwca 2017 r.

03.06.2017 r.

1.  Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocny i czas komunii św. Wielkanocnej.

2.  Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą celebrowane w sanktuarium o godz. 6.00; 6.30; 7.30 i 18.30., a w kościele parafialnym o godz. 17.30.

3.W środę po Mszy św. o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie organizacyjne kapłanów oraz osób odpowiedzialnych za budowę ołtarzy na Boże Ciało. Prosimy o liczne przybycie. Zapraszamy także w tym dniu do kościoła parafialnego dzieci na spotkanie organizacyjne i próbę przed uroczystością Bożego Ciała.

4.W piątek próbę asyst oraz spotkanie ministrantów o 16.30, a  lektorów o 18.00.

5.W sobotę organizujemy dla LSO dzieci ze scholi wraz z opiekunami wycieczkę autokarową do Szydłowa, Skarżyska Kamiennej i na Święty Krzyż. Mamy jeszcze 2 wolne miejsca Serdecznie zapraszamy.

6.Od soboty rozpoczynamy nowennę o jedność w naszej Ojczyźnie i odnowę moralną Polaków. Serdecznie zapraszamy początek 10 czerwca godzina 18.30 sanktuarium.

7.Za tydzień w niedzielę po mszy św. o 9.00 spotkanie SRK. Przy tej okazji w imieniu stowarzyszenia zapraszamy na diecezjalne święto rodziny do Starego Sącza w trzecią niedzielę czerwca.

8.Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy pracowali przy kościołach. Niech Bóg wam błogosławi za wasze dobre serca. Wszystkich polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej.  Prosimy także o wsparcie za tydzień z raciji II niedzieli miesiąca.

9.Informujemy, że kopia obrazu MB Szkaplerznej w tym tygodniu przechodzi do bl. 19 przy ul. Gumniskiej. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zaprosili Maryję do swojego mieszkania.

10.  W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności; Tadeusz Skop Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…