Ogłoszenia parafialne 4 października 2020 r.

Data

03.10.2020 r.

  1. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w sanktuarium o godz. 7.00 po zakończeniu Mszy św., a w kościele parafialnym o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy.
  2. W czwartek o godz. 16.30 swoje spotkanie ma DSM.
  3. Również w czwartek zapraszamy na godz. 17.00 dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Będzie wtedy poświecenie różańców.
  4. W piątek zapraszamy na godz. 17.00 Odnowę w Duchu św.
  5. W sobotę zapraszamy na godz. 11.00 wszystkich chłopców, którzy już zapisali się na ministranta oraz tych, którzy chcą jeszcze się zapisać na spotkanie formacyjne.
  6. Również w sobotę serdecznie zapraszamy na „Sztafetę Pokoleń”. Rozpoczęcie o godz. 10.00 w Parku Biegowym Marcinka. Szczegóły u organizatora, którym jest Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.
  7. W niedzielę na godz. 9.00 zapraszamy SRK.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać. Prosimy, także o wsparcie za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca niedzieli inwestycyjnej. Prace przewidziane w dolnym kościele i zapleczu kościoła parafialnego dobiegają końca. Potrzebujemy jeszcze kilku dni by je całkowicie zrealizować i przejść do następnych min. przy drodze krzyżowej.
  9. Prosimy także o zapoznanie się z plakatem informującym o odpuście fatimskim.
  10. W związku z niesłabnącym zainteresowaniem akcją: „Nakrętka na misyjne studnie” informujemy, że w wyniku dotychczasowych działań, przekazano do skupu już ponad 17 ton nakrętek, co przekłada się na sumę ponad 18 tys. zł. Taka kwota pozwala zapewnić już odwiert jednej studni i w połowie pokrywa odwiert następnej. Prosimy zatem Was drodzy Parafianie by nadal je zbierać. Nakrętki można składać w zakrystii, kancelarii. Można tą akcję zainicjować w także w szkołach naszej parafii.