Ogłoszenia parafialne 4 września 2016 r.

03.09.2016 r.

1.  Jutro do sanktuarium zapraszamy na Mszę św. wieczorną a po niej na spotkanie formacyjne wspólnotę Odnowy w Duchu Św.

2.  W czwartek przypada Uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki naszej Diecezji. Uroczystość ta rozpoczyna w parafii katedralnej w Tarnowie Tydzień Maryjny. Szczegółowy program możemy zobaczyć na plakacie w gablocie ogłoszeń.

3.  W czwartek na godz. 17:30  zapraszamy wszystkie dzieci I Komunijne wraz z rodzicami.

4.  W piątek o godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i adoracja zakończona Mszą św. o 17.30

5.  W piątek o 16.00 zbiórka ministrantów i kandydatów którzy pragną zostać ministrantami. Również w piątek swoje spotkanie o 18.00 mają lektorzy.  Zapraszamy na to spotkanie również nowych chętnych.

6.  W  sobotę  wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej, a po niej spotkanie Bractwa Szkaplerza Św.

7.  W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 9:00 zapraszamy Stowarzyszenie Rodzin Katolickich.

8.  Serdecznie zapraszamy do nowopowstającego chóru parafialnego młodzież, studentów i osoby dorosłe, które chcą swoim śpiewem ubogacać liturgię w naszym kościele  i rozwijać swoje zdolności muzyczne. Zaangażowanie się w śpiew podczas liturgii jest jednym z wyrazów troski o naszą wspólnotę parafialną. Przesłuchania odbędą się w  kościele parafialnym w sobotę 17 września po mszy świętej wieczornej o godz. 17.30.

9.  W Tarnowie przy ul. Mickiewicza 3 realizowany jest projekt pt. „Niepełnosprawność kluczem sukcesu!” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Projekt jest skierowany do  niepełnosprawnych, w wieku 18-29 lat, bezrobotnych lub biernych zawodowo. Zapraszamy do udziału w projekcie. Szczegóły na plakacie.

10.            Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto, także z innych parafii na potrzeby upiększania naszych świątyń. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie. Wszystkich polecamy Bożej Opatrzności i Matczynemu wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego. Przy tej okazji prosimy o wsparcie z racji drugiej niedzieli miesiąca-niedzieli inwestycyjnej. Bóg zapłać za zrozumienie.

11.            Pragniemy powitać nowych kapłanów, którzy przybyli pracować do naszej parafii.  Są nimi Ks. Robert Dytko i Radosław Olejarz. Naszym nowym księżom życzymy wielu łask Bożych, wstawiennictwa Maryi - Matki kapłanów i ludzkiej życzliwości w pracy jaką podejmie w naszej parafii sprawując sakramenty święte i prowadząc szereg grup duszpasterskich. Szczęść Boże.