Ogłoszenia parafialne 4 września 2022 r.

Data

03.09.2022 r.

  1. W poniedziałek na 17.30 zapraszamy grupę biblijną.
  2. We wtorek zapraszamy na 18.00 do kościoła parafialnego DSM. Zapraszamy na to spotkanie dziewczynki od pierwszej klasy, które chciałyby się zapisać do tej wspólnoty.
  3. W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia NMP głównej patronki naszej diecezji. W parafii katedralnej w Tarnowie 8 września rozpocznie się Tydzień Maryjny. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej katedry.
  4. W czwartek na 17.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się w tym roku do I Komunii św. wraz z rodzicami.
  5. W piątek na 17.30 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo do św. O. Pio.
  6. Również w ten piątek zapraszamy na 18.30 rodziców ze scholi dziecięcej na spotkanie organizacyjne z nowym opiekunem, a na godz. 19.00 zapraszamy grupę apostolską młodzieży na spotkanie. Zapraszamy także na to spotkanie nowe osoby chętne do współpracy.
  7. Za tydzień zapraszamy na godz. 9.00 młodzież przygotowującą się do bierzmowania na Mszę św., a po niej na spotkanie, na którym kandydaci przyniosą deklaracje otrzymane w I piątek miesiąca. Przypominamy też, że w zakrystii będą mogli odebrać Formularze zgłoszeniowe.
  8. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie i prosimy o wsparcie za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca - niedzieli inwestycyjnej.
  9. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności śp. Emilia Godlewska i Edward Dziedzic. Polećmy ich duszę dobremu Bogu. Dobry Jezu…
  10. Pragniemy także powitać wszystkich, którzy powrócili z wakacji oraz nowe rodziny przybyłe do parafii. Witamy Was serdecznie i życzymy obfitości łask Bożych w codziennym życiu i na nowym mieszkaniu. Was i całą parafię polecamy w modlitwie przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo…