Ogłoszenia parafialne 5 czerwca 2016 r

06.06.2016 r.

1. Jutro zapraszamy do sanktuarium Odnowę w Duchu Św.
  2. W piątek o godz. 16.30 zbiórka ministrantów, zaś o 18.00 zbiórka lektorów.
  3. Również w piątek po Mszy św. wieczornej w kościele parafialnym. spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na parafialną oazę.
  4. 11 czerwca w Krakowie Łagiewnikach organizowany jest kolejne ogólnopolskie całonocne czuwanie grup św. Ojca Pio. Zainteresowanych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii. Koszt 20 zł.
  5. Informujemy, że egzamin gimnazjalny przed przyjęciem sakramentu bierzmowania odbędzie się 11 czerwca początek o godz. 15.00. Prosimy, aby uczniowie przybyli wraz z rodzicami.
  6. W przyszłą niedzielę na godz. 9.00 zapraszamy SRK.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto oraz na tacę, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Prosimy także o pomoc za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.
  8. Drodzy bracia i siostry równo za miesiąc rozpoczynamy nowennę przed uroczystością odpustową ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. W tym roku będziemy ją przeżywać pod hasłem:„Z Maryją pełnimy czyny miłosierdzia.” Z tej racji prosimy o przyjęcie specjalnych zaproszeń, które można odebrać przy wyjściu z kościoła. Prosimy także o waszą modlitwę w int. dobrego przeżycia odpustu w naszym sanktuarium.