Ogłoszenia parafialne 5 czerwca 2022 r.

04.06.2022 r.

1. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. tak jak w dni powszednie.
  2. Jutro do kościoła parafialnego na 17.30 zapraszamy Odnowę w Duchu św.
  3. Również jutro o 18.00 w kościele parafialnym spotkanie organizacyjne z budowniczymi poszczególnych ołtarzy na Boże Ciało. Serdecznie zapraszamy. Przy tej okazji informujemy, że główna uroczystość w Boże Ciało odbędzie się tradycyjnie o godz. 16.00 i połączona zostanie z procesją.
  4. W czwartek Święto Chrystusa Najwyższego Kapłana. Dzień modlitw za kapłanów oraz diecezjalna pielgrzymka kapłanów z naszej diecezji do Tuchowa.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Św. – Odpust na Terlikówce.
  6. Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe w kościele parafialnym i w sanktuarium odbywają się po zakończeniu Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej w sanktuarium na Burku. Przyszła niedziela jest II miesiąca, niedzielą inwestycyjną. Prosimy o zrozumienie sprawy.