Ogłoszenia parafialne 5 listopada 2017 r.

Data

05.11.2017 r.

1.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w sanktuarium spotkanie Odnowy w Duchu Św.

2.   We wtorek o 17.30  kolejne spotkanie dzieci I Komunijnych z rodzicami.

3.   W środę zapraszamy do sanktuarium członków nowej rady parafialnej a następnie na spotkanie na plebanii, aby omówić bardzo ważne a zarazem trudne sprawy naszej parafii.

4.   W czwartek na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła parafialnego gimnazjalistów kl. 3 na spotkanie w grupach.

5.   Również w piątek w kościele parafialnym o godz. 16.30 zbiórka ministrantów                      i aspirantów a o godz. 18.00 zbiórka lektorów. Obecność obowiązkowa. Zapraszamy na to spotkanie również nowych chętnych do służenia przy ołtarzu.

6.   W sobotę 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w int. naszej Ojczyzny. W tym dniu zapraszamy na godz. 17.00 do kościoła parafialnego na różaniec połączony z wypominkami narodowymi przygotowany przez naszą młodzież.

7.   W przyszłą niedzielę na godz. 9.00 zapraszamy SRK.

8.   W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa: 
- codziennie w dni powszednie nabożeństwo za zmarłych połączone z wypominkami o 17:00 w kościele parafialnym, a w sanktuarium o 18:00, ponadto;
- we wtorek wieczorem w sanktuarium nowenna do Bożego Miłosierdzia, a w piątek od 15.00 adoracja .
- w środę w kościele parafialnym, a w sobotę w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.  

9.   Informujemy, że przy współpracy z fundacją Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizujemy 10 listopada zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego  
i elektronicznego. Dzięki tej zbiórce możemy przyczynić się do udzielenia pomocy misjom. Prosimy o przywiezienie zużytego sprzętu elektronicznego na wyznaczone miejsce na  parkingu przy ul. Gumniska 24 do godziny 10.00.

10.      Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto oraz na tacę, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Prosimy, także o pomoc za tydzień z racji II niedzieli miesiąca. Przy tej okazji dziękujemy również wszystkim, którzy w dniu Wszystkich Świętych pomogli przygotować uroczystości na starym cmentarzu. Bóg zapłać.

11.      W dniu 19 listopada o godz. 17.30 zapraszamy na Eucharystię połączoną z kazaniem patriotycznym, a po zakończeniu  Mszy św.  na koncert pieśni patriotycznych.