Ogłoszenia parafialne 5 lutego 2023 r.

05.02.2023 r.

1. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy na różaniec ze św. O. Pio oraz Eucharystię.
  2. W najbliższą sobotę 11 lutego obchodzimy Dzień Chorego – Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu na Mszach św. w sanktuarium, szczególnie podczas Mszy św. radiowej oraz wieczorem podczas nowenny, będziemy polecać Bogu wszystkich chorych z naszej parafii. Jeśli chorzy sami nie mogą przybyć zapraszamy w ich imieniu rodziny oraz ich opiekunów do wspólnej modlitwy.
  3. Witold 18 lutego o godz. 8.30 wraz z reprezentacją naszej LSO bierze udział w rozgrywkach w halowej piłce nożnej na forum dekanatu, również w tym samym dniu zaprasza młodzież naszej parafii na godz. 16.00 na rejonowe spotkanie młodzieżowe, które odbędzie się w Mościcach. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Witoldem.
  4. Informujemy, że od wtorku do czwartku kancelaria parafialna będzie zamknięta. Jeśli zajdzie potrzeba prosimy o kontakt telefoniczny z Ks. Proboszczem lub Księdzem Dyżurnym. Numery telefonów znajdują się jak zwykle na stronie internetowej naszej parafii oraz przy wejściach do naszych kościołów.
  5. Wychodząc z kościoła można nabyć wspomnienia o naszym Ks. Profesorze Michale Bednarzu pt. „Myślą i sercem”. Michał ukochał łaskami słynący wizerunek Matki Bożej Szkaplerznej i nasze sanktuarium na Burku rozławiając je w świecie oraz służąc w nim przez całe życie, dlatego dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na bardzo kosztowną renowację zabytkowej polichromii sanktuarium, do której przygotowujemy się organizując na to fundusze, także w postaci „cegiełek” ze sprzedaży książek.
  6. Dziękujemy wszystkim za pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznej oraz za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w każdą sobotę o godz. 18.30 podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej w sanktuarium na Burku. Przyszła niedziela jest II miesiąca, niedzielą inwestycyjną. Prosimy o zrozumienie tej sprawy.
  7. Przebywających na feriach oraz całą naszą parafię polećmy opiece Matce Bożej. Pod Twoją obronę…