Ogłoszenia parafialne 5 stycznia 2020 r.

05.01.2020 r.

1.      Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Składka z tego dnia przeznaczona zostanie na potrzeby misji.

2.      Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego. Po Mszy o godz. 9.00 spotkanie SRK.

3.      Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Przy tej okazji dziękujemy także tym do których przyjęli kolędników misyjnych, za dobroć serca i pomoc dzieciom w krajach misyjnych. Niech Bóg wam wszystkim błogosławi.

4.      Przypominamy, że program kolędy w naszej parafii można sobie zabrać wychodząc z kościoła. Jest on dostępny także na naszej stronie internetowej. A na najbliższe dni wygląda następująco:

Wtorek, 7 stycznia od godziny 16:00
ul. Gumniska bl. 19 – 2 księży
ul. Jagiellońska - 1 ksiądz

Środa, 8 stycznia od godziny 16:00
ul. Gumniska bl. 21 – 2 księży

ul. Kaflarska - 1 ksiądz

Czwartek, 9 stycznia od godziny 16:00
ul. Łanowa i Łyczków - 1 ksiądz

ul.Torowa – 1 ksiądz

ul. Przedszkolaków – 1 ksiądz

Piątek, 10 stycznia od godziny 16:00