Ogłoszenia parafialne 5 września 2021 r.

Data

05.09.2021 r.

 1. W poniedziałek na 18.30 zapraszamy do sanktuarium Odnowę w Duchu Św.
 2. We wtorek zapraszamy na 16.30 do kościoła parafialnego DSM.  Zapraszamy na to spotkanie dziewczynki od pierwszej klasy, które chciałyby się zapisać do tej wspólnoty. Spotkania poprowadzi siostra Kasia.
 3. W środę przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia NMP głównej patronki naszej diecezji. W parafii katedralnej w Tarnowie 8 wrześniarozpocznie się Tydzień Maryjny. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.
 4. W czwartek na 17.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się w tym roku do I Komunii św. wraz z rodzicami.
 5. W piątek na 17.30 zapraszamy wspólnotę młodzieży działającej przy naszej parafii na Eucharystię i spotkanie. Zapraszamy także nowe osoby do współpracy.
 6. W sobotę od rana w naszym sanktuarium będziemy gościć relikwie Bł. Jerzego Popiełuszki oraz Wizerunek Matki Bożej Patronki Solidarności i Pracujących. Rozpoczniemy Mszą św. transmitowaną o godz. 6.30 oraz różańcem, w ciągu dnia okazja do prywatnej adoracji i nawiedzenia sanktuarium. Modlitwę zakończymy Uroczystym Nabożeństwem o godz. 18.00. W związku z tym informujemy, że w sobotę za tydzieńnie będzie Mszy św. o 17. 30 w kościele parafialnym, zaś zamówiona intencja zostanie odprawiona w sanktuarium o 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. A w niedzielę beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Pamiętajmy o tym.
 8. Informujemy, że w parafii NSPJ od 12 września rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Szczegóły u ks. Damiana organizatora.
 9. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie oraz dzisiaj także do puszek na potrzebujących z Afganistanu i prosimy o wsparcie za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca - niedzieli inwestycyjnej. Ze złożonych ofiar będziemy wykonywać organy piszczałkowe do kościoła parafialnego.
 10. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności śp. Alojza Jasiak. Polećmy jej duszę dobremu Bogu. Dobry Jezu…
 11. Pragniemy także powitać wszystkich, którzy powrócili z wakacji oraz nowe rodziny przybyłe do parafii. Witamy Was serdecznie i życzymy obfitości łask Bożych w codziennym życiu i na nowym mieszkaniu. Was i całą parafię polecamy w modlitwie przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo…