Ogłoszenia parafialne 6 czerwca 2021 r.

Data

06.06.2021 r.

  1. W najbliższy czwartek o 17.30 zakończenie oktawy. Po Mszy św. błogosławieństwo dzieci i wianków. Serdecznie zapraszamy.
  2. W piątek 11 czerwca przypada Uroczystość NSPJ, Msze św. jak w dni powszednie. Na uroczystą Eucharystię zapraszamy w tym dniu do kościoła parafialnego na 17.30. oraz do sanktuarium na 18.30. Dokonamy wówczas uroczystego zawierzenia naszej parafii NSPJ.
  3. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy w tym dniu do sanktuarium na 18.30.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali tegoroczną procesję na Boże Ciało, kapłanom, siostrom zakonnym, pracownikom kościelnym, grupom duszpasterskim, budowniczym ołtarzy, wszystkim biorącym udział za piękne świadectwo wiary. Dziękujemy tym, którzy pracowali przy kościołach w tym tygodniu. Niech dobry Bóg wynagrodzi Wam za dobroć serca zdrojem potrzebnych łask. Dziękujemy także za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Za tydzień w II niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na balustradę do kościoła parafialnego.
  5. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: śp. Marek Sztorc. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…