Ogłoszenia parafialne 6 grudnia 2020 r.

Data

05.12.2020 r.

  1. We wtorek 8 grudnia dla każdego katolika ważne święto Maryjne, z racji Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, zapraszamy do kościoła na godz. 16:00 wszystkie dzieci klas III. Będzie to kolejne spotkanie w ramach przygotowania do I Komunii Św., w czasie którego zostaną poświęcone medaliki komunijne. Natomiast na godz. 17.30 zapraszamy DSM.
  2. W tym tygodniu zapraszamy na roraty w sanktuarium o 6:30, w kościele parafialnym o 17:30 z udziałem dzieci i młodzieży.
  3. Informujemy, że tym roku duszpasterskim nie będzie tradycyjnej formy wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą. O szczegółach w przyszłą niedzielę
  4. Wychodząc z kościoła zachęcamy do nabywania świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na organizowanie pomocy dla rodzin w trudnej sytuacji bytowej.
  5. Za tydzień będzie poświęcenie po każdej Mszy św. opłatków na stół wigilijny oraz możliwość ich nabycia.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Za tydzieńz racji II niedzieli miesiąc prosimy o pomoc, aby rachunki za obydwa kościoły, można było opłacić do 15 grudnia. Prosimy o wyrozumiałość.
  7. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odszedł do wieczności śp. Stanisław Herodecki. Polećmy jego duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…