Ogłoszenia parafialne 6 listopada 2022 r.

Data

06.11.2022 r.

  1. W dalszym ciągu zachęcamy do zyskiwania odpustów za zmarłych oraz udziału w listopadowych nabożeństwach wypominkowych. W kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00. Przy tej okazji przypominamy także, że w wypominkach całorocznych modlimy się za zmarłych w niedziele o godz. 8.45, 17.15 w kościele parafialnym, a o godz. 10.15 w sanktuarium.
  2. W piątek przypada 11 listopada. Pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę. Wszystkim przebywającym na terenie Diecezji Tarnowskiej Ks. Biskup Ordynariusz Andrzej Jeż na ten dzień udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych i zachęca do zastąpienia wstrzemięźliwości modlitwą o pokój na świecie.
  3. W sobotę na godz. 18.30 jak co tydzień zapraszamy do sanktuarium na nabożeństwo szkaplerzne połączone z Mszą św.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy modlić się za Kościół Prześladowany oraz wszystkich ubogich.
  5. Spotkania w tym tygodniu: - Chłopcy chętni do służenia przy ołtarzu, aspiranci w poniedziałek o godz. 18.00, - DSM wtorek dziewczynki młodsze godz. 16.30, a starsze godz. 18.00 - Schola młodzieżowa wtorek godz. 19.00- Dzieci I Komunijne czwartek 17.30, - Grupa Biblijna czwartek godz. 18.00, - Wspólnota O. Pio w piątek o godz. 17.30.
  6. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie na prace przy kościele parafialnym, szczególnie na budowę organ oraz ofiary składane wraz z wypominkami. Bóg zapłać. Przyszła niedziela jest II miesiąca. Prosimy o zrozumienie sprawy.
  7. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich naszym księżom Ks. Marcinowi i Witoldowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi. W int. Księży Solenizantów będzie sprawowana Msza św. w przyszłą niedzielę o godz. 12.00.
  8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Irena Proszowska. Polećmy jej duszę dobremu Bogu. Wieczne odpoczywanie...
  9. Przez przyczynę Matki Bożej naszej patronki, módlmy się za wszystkich dobrodziejów, którzy troszczą się o nasze kościoły pomagając materialnie w ich upiększaniu. Pod Twoją obronę…