Ogłoszenia parafialne 6 lutego 2022 r.

05.02.2022 r.

1. Jutro zapraszamy do kościoła parafialnego Odnowę w Duchu Św. na godz. 17.30.
  2. W najbliższy piątek 11 lutego obchodzimy Dzień Chorego – Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. W tym dniu na Mszach św. w sanktuarium rano i w kościele parafialnym o 17.30 będziemy szczególnie polecać Bogu wszystkich chorych z naszej parafii. Jeśli chorzy sami nie mogą przybyć zapraszamy w ich imieniu rodziny oraz ich opiekunów do wspólnej modlitwy.
  3. Dziękujemy paniom, ministrantom, lektorom, DSM, młodzieży i wszystkim panom za pomoc przy rozbieraniu dekoracji świątecznej oraz za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać każdą sobotę o godz. 18.30 podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej w sanktuarium na Burku. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie na budowę organów w kościele parafialnym. Prosimy o zrozumienie tej sprawy.
  4. Tarnowska Policja prosi o dopilnowanie prawidłowego oznaczenia swoich posesji, aby w razie potrzeby służby ratunkowe, takie jak Pogotowie Ratunkowe, Policja, Straż Pożarna i inne, mogły szybko i bezproblemowo dojechać pod wskazany adres.
  5. Ostatnio z naszej rodziny parafialnej odszedł do wieczności śp. Franciszek Wiktor. Polećmy Bogu jego nieśmiertelną duszę. Dobry Jezu…