Ogłoszenia parafialne 6 marca 2016 r

06.03.2016 r.

1. W czwartek 10 marca na Mszę św. o godz. 17.30 zapraszamy dzieci I Komunijne z rodzicami na której będzie obrzęd poświęcenia książeczek.
    Również w czwartek na godz. 16.00 zapraszamy do kościoła parafialnego kandydatów na ministrantów natomiast na godz. 18.00 zapraszamy kandydatów na lektorów.
  2. W piątek 11 marca o godz. 16.00 spotkanie ministrantów a po nim droga Krzyżowa prowadzona przez LSO. Natomiast drogę krzyżową o godz. 19.30 poprowadzi młodzież gimnazjalna.
  3. W sobotę o godz. 10.00 na Burku, spotkanie nadzwyczajne członków Caritas.
  4. W niedzielę 13 marca na godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. SRK a po niej na spotkanie ze swoim ks. opiekunem zaś na Mszy św. o godz. 12.00 przyjęcie nowych ministrantów i lektorów.
  5. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:
    - w kościele parafialnym w o godz. 17.00. oraz o godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę
    - a w sanktuarium o godz. 9.00.
    a Gorzkie Żale w niedzielę:
    - w kościele parafialnym o godz. 16.30,
    - a w sanktuarium o godz. 17.30. Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.
  6. Wczoraj odbył się w Nowym Sączu wielkopostny dzień skupienia dla grup Ojca Pio z całej naszej diecezji. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy tak pięknie reprezentowali naszą wspólnotę. Bóg zapłać.
  7. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie, na konto, ofiary z innej parafii, aby wesprzeć naszą parafię Niech Bóg wam błogosławi. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych i paschalików, a za tydzień zachęcamy także do nabywania specjalnych ciastek przygotowanych przez Caritas. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na dofinansowanie paczek świątecznych dla biednych.