Ogłoszenia parafialne 6 sierpnia 2017 r.

06.08.2017 r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii przedstawicieli III zakonu paulistów, którzy zaproponują nam nowości swojego wydawnictwa.

2. Informujemy, że nadal można zapisywać się na tegoroczną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Można także dołączyć do pielgrzymów duchowych. Serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienie we wtorek św. Dominika; w środę św. Teresy Benedykty od Krzyża, w czwartek św. Wawrzyńca, a w piatek św. Klary. Wszystkim solenizantom bierzącego tygodnia życzymy nieustanej opieki Maryi i Świętych Patronów.

4. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto na potrzeby parafii. Niech Bóg, którego hojność jest bez miary, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca. Równocześnie prosimy o zrozumienie i pomoc za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Można ją nabyć przy wyjściu z kościoła.