Ogłoszenia parafialne 6 sierpnia 2023 r.

05.08.2023 r.

1. Dzisiaj znów zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 18.30 na kolejny koncert organowy.
2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Dominika prezbitera, w środę św. Teresy Benedykty od Krzyża patronki Europy, w czwartek św. Wawrzyńca diakona i męcz., a w piątek św. Klary.Wszystkim Solenizantom życzymy wielu łask Bożych i opieki swoich św. Patronów.
3. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg, wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie.Za tydzień II niedziela miesiąca niedziela inwestycyjna, prosimy o zrozumienie sprawy.
4. Całą naszą parafię, młodzież przebywającą z papieżem Franciszkiem w Lizbonie oraz wszystkich odpoczywających na wakacjach polećmy opiece Matki Bożej. Pod Twoją obronę