Ogłoszenia parafialne 7 czerwca 2020 r.

Data

06.06.2020 r.

  1. Przypominamy, że w kościele parafialnym w dni powszednie o godz. 17.00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do skorzystania z sakramentu spowiedzi św.
  2. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o 17.15 w kościele parafialnym.
  3. W czwartek, 11 czerwca obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. w kościele parafialnym; o 7.00; 10.30, 12.00; 16.00, a w sanktuarium o 8.00. Podczas Mszy św. będziemy adorować Chrystusa w Najświetszym Sakramencie oraz przeżywać procesję Eucharystyczną wokół naszych kościołów. Prosimy wszystkim przakazać tę ważną informację.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.00 krótkie spotkanie SRK w bocznej kaplicy kościoła parafialnego.
  5. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców pragniemy polecać w modlitwie w sanktuarium podczas sobotniej nowenny. Przyszła niedziela jest drugą miesiąca. Prosimy o wasze wsparcie i dziękujemy za zrozumienie sprawy.
  6. Od jutra przez najbliższy tydzień prosimy, aby łączyć się w modlitwie różańcowej transmitowanej o 20.30 przez radio RDN Małopolska z naszego sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej „Na Burku”.