Ogłoszenia parafialne 7 listopada 2021 r.

Data

06.11.2021 r.

  1. W dalszym ciągu zachęcamy do zyskiwania odpustów za zmarłych oraz udziału w listopadowych nabożeństwach wypominkowych. W kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00. Przy tej okazji przypominamy także, że w wypominkach całorocznych modlimy się za zmarłych w niedziele o godz. 8.45, 17.15 w kościele parafialnym, a o godz. 10.30 w sanktuarium.
  2. W czwartek przypada 11 listopada. Pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę.
  3. W sobotę na godz. 18.30 jak co tydzień zapraszamy do sanktuarium na nabożeństwo szkaplerzne połączone z Mszą św.
  4. Również w sobotę w kościele parafialnym odbędzie się przyjęcie kandydatów do grona lektorów z naszego dekanatu Tarnów- Południe.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy modlić się za Kościół Prześladowany oraz wszystkich ubogich.
  6. Spotkania w tym tygodniu: - Grupa biblijna w poniedziałek o godz. 17.30, - Młodzież w piątek o godz. 17.30.
  7. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie na prace przy kościele parafialnym, szczególnie na budowę organ oraz ofiary składane wraz z wypominkami. Bóg zapłać. Przyszła niedziela jest II miesiąca. Prosimy o zrozumienie i wsparcie budowy organ.
  8. Przez przyczynę Matki Bożej naszej patronki,  módlmy się za wszystkich dobrodziejów, którzy troszczą się o nasze kościoły pomagając materialnie w ich upiększaniu. Pod Twoją obronę…
  9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Romana Ramza. Polećmy jej duszę dobremu Bogu. Wieczne odpoczywanie racz ...