Ogłoszenia parafialne 7 maja 2017 r.

07.05.2017 r.

1.  Jutro zapraszamy do kościoła parafialnego grupę biblijną.

2.  Od jutra rozpoczynamy triduum dla młodzieży z III kl. gimnazjum. Początek godz. 17.00. Trzydniowe przygotowania zakończone zostaną przyjęciem sakramentu bierzmowania w najbliższy czwartek o godz. 15.30 w kościele xx. Misjonarzy.

3.  W piątek zbiórka ministrantów o 16.30 a lektorów o 18.00.

4.  Również w piątek po Mszy św. wieczornej w kościele parafialnym spotkanie organizacyjne osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Częstochowy, Lichenia i Niepokalanowa.

5.  W najbliższą niedzielę 14 maja o godz. 12.00 w kościele parafialnym będziemy przeżywać Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci i rodziców na próby przed tą uroczystością po Mszach św. wieczornych. Pierwsza próba w poniedziałek o godz. 18.30. Sakrament Pokuty dla dzieci, rodziców i rodzin w sobotę 13 maja o godz. 9.30. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które w przyszłą niedzielę pierwszy raz w pełni będą uczestniczyć w Eucharystii.

6.  W związku z Uroczystością I Komunii św. prosimy, aby ci którzy przychodzą zazwyczaj na 12.00 do kościoła parafialnego przyszli na dodatkową Mszę św., która będzie o godz. 10.00.

7.  W niedzielę za tydzień zapraszamy na godz. 10.00 SRK a później na spotkanie.

8.  Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.

9.  Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy kościele parafialnym oraz Bractwu Szkaplerza za ofiary na renowację cudownego obrazu. Równocześnie zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.

10.              Solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich Ks. Stanisławowi Tokarskiemu życzymy wielu łask od Boga, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów. W int. Ks. Stanisława zostanie odprawiona Msza św. w najbliższą środę.

11.              Rozpoczęliśmy wczoraj dalszą część peregrynacji kopii łaskami słynącego obrazu MB Szkaplerznej. Od dziś wędruje po rodzinach bl. nr 21 przy ul Gumniskiej.