Ogłoszenia parafialne 7 maja 2023 r.

07.05.2023 r.

1. Ponawiamy zaproszenie do udziału całe rodziny, a także, LSO, DSM oraz młodzież w nabożeństwach majowych. Odbywają się one codziennie w kościele parafialnym o 17.00, a w sanktuarium na zakończenie Mszy św. wieczornej o 18.30. Zachęcamy, aby w maju modlić się litanią loretańską także w rodzinach oraz indywidualnie.
2. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Świętego Stanisława ze Szczepanowa Głównego Patrona Polski.
3. W najbliższych dniach odbywać się będą zapowiedziane przez Ks. Witolda spotkania dzieci I Komunijnych wraz z rodzicami.
4. W sobotę w o godz. 9.30 w kościele parafialnym odbędzie się I Spowiedź św. Prosimy wszystkich o modlitwę za dzieci, które będą przystępować do tego sakramentu oraz za ich rodziców i rodziny o potrzebne łaski.
5. W niedzielę za tydzień na Mszy św. o godz. 12.00 uroczystość I Komunii św. Wszystkich parafian przychodzących na Mszę św. niedzielną na godz. 12:00, prosimy o wybranie innej godziny uczestnictwa w Eucharystii niedzielnej, aby w ten sposób umożliwić rodzinom i gościom przybywającym na I Komunię św. dzieci – godne przeżycie tych uroczystości. W tym dniu będzie w kościele parafialnym dodatkowa Msza św. o godz. 10.00.
6. Dzisiaj rozpoczyna się tygodniowy odpust w sanktuarium MB Fatimskiej. Szczegóły na plakatach.
7. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na utrzymanie parafii. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas sobotniego nabożeństwa szkaplerznego w sanktuarium na Burku o godz. 18.30. Przyszła niedziela jest II miesiąca - niedzielą inwestycyjną. Dziękujemy za zrozumienie sprawy.