Ogłoszenia parafialne 7 października 2018 r.

Data

06.10.2018 r.

  1. Dzisiaj zapraszamy na 19.00 na procesję różańcową ulicami miasta. Rozpocznie się ona przy sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej. Informujemy także, że przez cały miesiąc nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym odbywają się o 17:00, a w sanktuarium po Mszy św. wieczornej.
  2. W poniedziałek zapraszamy Grupę Biblijną na różaniec, Eucharystię i spotkanie.
  3. W czwartek zapraszamy na 17.00 dzieci I Komunijne wraz z rodzicami. Będzie wtedy poświecenie różańców.
  4. W piątek o godz. 16.30 zbiórka ministrantów, a o godz. 18.00 zbiórka lektorów. Zapraszamy na te spotkania taże nowych chętnych do bycia ministrantem i lektorem.
  5. W niedzielę za tydzień odbędzie się Marsz dla życia. Szczegóły na plakatach.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać. Prosimy, także o wsparcie za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca - niedzieli inwestycyjnej.
  7. Prosimy także o zapoznanie się z plakatem informującym o odpuście fatimskim.
  8. Dziękuję serdecznie O. Anzelmowi za pełne treści i bardzo trafiające do serc nauki misyjne, oraz za sposób ich przekazywania. Myślę, że pozostaną na długo w naszej pamięci i zaowocują świętością życia.
  9. Dziękuję moim kapłanom, całej LSO, młodzieży i dzieciom. Dziękuję wszystkim woluntariuszom, pracownikom kościelnym za każdą pracę wykonaną w kościele, by móc godnie przeżyć czas wizytacji biskupiej oraz misji św. Było tego bardzo wiele.
  10. Wstawiennictwu Matki Bożej polećmy osobę O. Anzelma, wszystkich Paulinów oraz naszą parafię, Pod Twoją obronę… Prośmy także o radość życia wiecznego dla zmarłej w ostatnim czasie Michaliny Babiarz, Dobry Jezu …