Ogłoszenia parafialne 8 grudnia 2019 r.

Data

07.12.2019 r.

  1. W tym tygodniu zapraszamy na roraty w sanktuarium o 6:30, w kościele parafialnym o 17:30 z udziałem dzieci i młodzieży.
  2. W piątek swoje spotkanie formacyjne i adorację w kościele parafialnym ma Odnowa w Duchu św.
  3. W sobotę 14 grudnia przypada w naszej parafii dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Porządek jest następujący: w sanktuarium o godz. 7.30 Msza św. z kazaniem, po niej wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja. Poprowadzą ją od 9.00 mieszkańcy z ul. Wodna, NMP, Nadbrzeżna Dolna, Szewska, Sądowa, Przedszkolaków, Drzymały, Piotrowskiego, Konarskiego Tuchowska; od 11.00 ul. Torowa, Stanisza, Wspólna, Małeckiego, Dąbrowskiego, o godz. 12.00 zakończenie połączone z modlitwą Anioł Pański w int. Ojca św., w kościele parafialnym wystawienie Najśw. Sakramentu od godz. 15.00 i Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia, nastepnie adoracja do godz. 17.30 zakończona Mszą św. z kazaniem. Od godz. 15.00 na adorację zapraszamy mieszkańców ul. Sanguszków, Braci Saków z ulicami przyległymi, Okrężna z ulicami przyległymi; od 16.00 Gumniska, Krogulskiego, Urwana Piastowska, Mostowa, Nadbrzeżna Górna Łanowa i pozostałe ulice.
  4. W niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy członków parafialnego oddziału Caritas, a po niej na spotkanie.
  5. Wychodząc z kościoła zachęcamy do nabywania na stoisku Caritas świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, a także aniołków i opłatków na stół wigilijny. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na organizowanie pomocy dla rodzin w trudnej sytuacji bytowej. Panie z Caritas roprowadzają także specjane foldery z prośbą o pomoc kościołowi na wschodzie oraz specjalne papierowe torby Caritas. Każdy kto zabiera taką torbę niech wyposarzy ją w produkty żywnościowe, które należy przynieść do zakrystii, aby rozdać je potrzebującym. Dary te możemy przynosić do 18 grudnia.
  6. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary z racji dzisiejszej drugiej niedzieli miesiąca. Bóg zapłać.