Ogłoszenia parafialne 15 kwietnia 2018 r.

14.04.2018 r.

1. Dziś przeżywamy II ogólnopolską akcję czytania Pisma św. Zapraszamy na godz. 17 00 do kościoła parafialnego, aby wspólnie czytać Pismo św.

2. Jutro zapraszamy do sanktuarium Odnowę w Duchu Św.

3. W środę na 17.30 zapraszamy członków AK na modlitwę i spotkanie.

4. W czwartek o 18.15 spotkanie gimnazjalistów kl. II i uczniów kl 7 Sp.

5. W piątek na godz. 17.30 zapraszamy czcicieli św. O. Pio na kolejne nabożeństwo.

6. Przyszła niedziela rozpoczyna tydzień modlitw o powołania. Składka z tego dnia przeznaczona zostanie na WSD w Tarnowie.

7. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:

- w środę w kościele parafialnym nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.

- w piątek w kościele parafialnym modlitwy do Bożego Miłosierdzia od godz. 15.00

- w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła.

9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Wanda Kryczka i Marian Wróbel. Polećmy ich dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu….