Ogłoszenia parafialne 8 maja 2016 r

10.05.2016 r.

1. Dziś przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Uroczystość ta rozpoczyna tzw. ,Biały Tydzień", który zakończymy w sobotę 14 maja uroczystym nabożeństwem o godz. 17.00. Przez cały tydzień prosimy, aby dzieci przychodziły do kościoła parafialnego, by uczestniczyć w nabożeństwach majowych i Mszy św.
  2. Przypominamy, że nabożeństwa majowe w kościele parafialnym odbywają się o godz. 17.00, a w sanktuarium po zakończeniu Mszy św. wieczornej.
  3. W poniedziałek 9 maja spotkanie grupy Biblijnej.
  4. We wtorek 10 maja zapraszamy na 17.30 AK a później na spotkanie.
  5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Św. Na Mszy św. o godz. 12.00 przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św. Z tej racji zapraszamy do kościoła dzieci kl. III wraz z rodzicami na próbę która odbędzie się w piątek po Mszy św. wieczornej.
  6. Również w niedzielę zapraszamy członków Caritas do sanktuarium na 8.30 a później na spotkanie.
  7. W zakrystii znajduje się lista uczestników ŚDM w Krakowie. Zapisy do końca maja. Szczegóły przy zapisach.
  8. Informujemy, że w czerwcu organizujemy kilkudniowy wyjazd dla dzieci naszej parafii. Wyjazd w piątek 17 czerwca, a powrót w czwartek 23 czerwca. Szczegółowy program można odebrać sobie w zakrystii oraz u ks. Artura.
  9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Dziękujemy także wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pracowali przy naszych kościołach.
  10. Solenizantom bieżącego tygodnia, życzymy wielu łask od Boga, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa świętych patronów.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Niedziela, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła.
  12. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności Franciszek Wrona. Polećmy jego nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu...